Advertising
20% dintre polițiști vor patrula în civil pentru a-i amenda pe cei care nu poartă mască și nu respectă regulile sanitare

20% dintre polițiști vor patrula în civil pentru a-i amenda pe cei care nu poartă mască și nu respectă regulile sanitare
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 6 oct. 2020, 11:05
O a doua măsură luată de guvern este înființarea unei linii telefonice TelVerde la care cetățenii pot reclama nerespectarea măsurilor sanitare
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
- 08:02Vreme călduroasă, apoi furtuni puternice. ANM anunță ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone din țară
- 07:50Ce nu este bine să faci pe 24 iunie, de Nașterea Sfântului Ioan Botezătorul. Tradiții și superstiții de Sânziene
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























