Advertising
Activitate ilegală de colectare a vehiculelor scoase din uz, sancționată de Garda de Mediu

Activitate ilegală de colectare a vehiculelor scoase din uz, sancționată de Garda de Mediu
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 31 iul. 2020, 17:18
S-a constatat că activitatea nu a fost și nu este reglementată conform normelor de protecție a mediului.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























