Advertising
Biciclist de 66 de ani, băut, s-a autoaccidentat

Biciclist de 66 de ani, băut, s-a autoaccidentat
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 14 iul. 2020, 15:17
Biciclist de 66 de ani, cu 0,60 mg/l alcool pur în aerul expirat, autoaccidentat la Miercurea Ciuc, pe strada Szek.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
- 08:20O femeie din Anglia și-a recuperat datoria de 7.000 de lire cu ajutorul unui „avocat AI”
- 08:01Val de căldură extremă în Europa: primele victime și incendii devastatoare
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























