Advertising
Consiliul Județean Harghita s-a asociat cu Primăria Borsec pentru deschiderea centrului de tratament din stațiune

Consiliul Județean Harghita s-a asociat cu Primăria Borsec pentru deschiderea centrului de tratament din stațiune
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 19 nov. 2020, 14:01
Contractul de asociere a fost semnat astăzi
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























