Advertising
COVID-19. Jandarmii din Harghita au dat amenzi în valoare totală de 5.500 de lei

COVID-19. Jandarmii din Harghita au dat amenzi în valoare totală de 5.500 de lei
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 24 nov. 2020, 16:28
În ultimele 24 de ore au fost verificate 179 de locații
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























