Advertising
Opt angajaţi ai Spitalului Judeţean de Urgenţă din Miercurea Ciuc au fost confirmaţi cu SARS-CoV-2

Opt angajaţi ai Spitalului Judeţean de Urgenţă din Miercurea Ciuc au fost confirmaţi cu SARS-CoV-2
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 8 sept. 2020, 18:06
Cele opt persoane lucrează la laboratorul spitalului.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























