Advertising
Primul oraș din țară care introduce radare fixe. Șoferii vor primi amenzile prin poștă

Primul oraș din țară care introduce radare fixe. Șoferii vor primi amenzile prin poștă
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 16 mar. 2026, 11:39
Timișoara devine primul oraș din România care introduce radare fixe integrate în sistemul național e-Sigur. Șoferii surprinși depășind limita de viteză vor primi amenzile direct acasă, prin poștă.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:27Canicula pune stăpânire pe România! Temperaturile urcă până la 35 de grade și apare prima noapte tropicală în Capitală
- 08:38Șoc în Franța! Un bărbat a pierdut 13 milioane de euro la Loto pentru că nu și-a revendicat premiul
- 08:28Tragedia din Torino: BILETUL care poate dezvălui adevărul șocant din spatele crimei urmate de sinucidere
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























