Advertising
Șeful OMS avertizează că pandemia nu s-a terminat: "Ar fi o eroare monumentală ca vreo ţară să creadă că pericolul a trecut"

Șeful OMS avertizează că pandemia nu s-a terminat: "Ar fi o eroare monumentală ca vreo ţară să creadă că pericolul a trecut"
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 1 iun. 2021, 12:40
Acesta a subliniat importanţa măsurilor de precauţie
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:11 Când va decide Germania dacă introduce sau nu serviciul militar obligatoriu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























