Advertising
Trei angajați ai Primăriei Odorheiu Secuiesc au coronavirus

Trei angajați ai Primăriei Odorheiu Secuiesc au coronavirus
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 6 oct. 2020, 13:04
Au mai fost testaţi alţi cinci angajaţi ai primăriei
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
- 08:02Vreme călduroasă, apoi furtuni puternice. ANM anunță ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone din țară
- 07:50Ce nu este bine să faci pe 24 iunie, de Nașterea Sfântului Ioan Botezătorul. Tradiții și superstiții de Sânziene
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























