Advertising
VIDEO Eduard Novak, ministrul Sportului, despre situația hocheiului românesc: "Este o rușine că nu avem patinoar în Capitală!"

VIDEO Eduard Novak, ministrul Sportului, despre situația hocheiului românesc: "Este o rușine că nu avem patinoar în Capitală!"
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 25 mar. 2021, 16:45
Eduard Novak susține că are o strategie pentru dezvoltarea acestui sport
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
- 10:45Maia Sandu atac dur: proiectul unirii cu România, „o operațiune de discreditare orchestrată de un agent al Moscovei”
- 10:18Nicușor Dan ar putea desemna premierul astăzi: când va fi votul în Parlament
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News

























