Advertising
GEORGE SIMION, MESAJ DE FORȚĂ ÎN FAȚA ROMÂNILOR, LA MADRID: NU NE-AM VÂNDUT, AM DUS O LUPTĂ CORECTĂ

GEORGE SIMION, MESAJ DE FORȚĂ ÎN FAȚA ROMÂNILOR, LA MADRID: NU NE-AM VÂNDUT, AM DUS O LUPTĂ CORECTĂ
Scris de Realitatea de Harghita Publicat: 1 iun. 2025, 15:38
"Sa continuam sa fim uniti. Nu am pierdut razboiul"
Citește și
- 22:18Toni Neacșu, la Realitatea Plus: „Guvernul monocolor PSD, condus de Sorin Grindeanu, este singura variantă matematică posibilă”
- 22:07Negocieri pentru guvern. Când primește președintele Nicușor Dan variantele de Executiv de la partide? VIDEO -
- 18:55Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:36Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Harghita și pe Google News


























